PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

VIANOČNÁ VIEDEŇ

29 €

VIANOČNÁ VIEDEŇCENA ZÁJAZDU

29 / os

- 1 dňový zájazd -

  • TERMÍNY:

  • 7.December


1-dňový zájazd do vianočnej Viedne. Nenechajte si ujsť nádhernú atmosféru predvianočne vysvietenej Viedne, ako aj vianočných trhov v Schönbrunne, na Mária Terézia Platz a pred Radnicou.


07.00 hod.: odchod

10.00 – 11.30 hod.: obhliadka historického jadra Viedne – okruh autobusom so sprievodcom, ktorý Vám predstaví Urániu, Vládnu budovu, Poštovú sporiteľňu, Budovu Vysokej školy úžitkového umenia, Mestský park Kursalon, Beethovenove námestie, Švancenbergovo námestie, Karlovo námestie, Štátnu Operu, Prírodovedné a Umeleckohistorické múzeum, Veľtržný palác, Námestie Márie Terézie, Hofburg, Justičný palác, Parlament, Radničné námestie s Novou Radnicou, Novú Univerzitu, Votívny kostol,Budovu burzy. Cesta bude pokračovať autobusom do Schonbrunnu, kde cestou uvidíte Dom secesného umenia, Kostol Karola Boromejského a pred Schoenbrunom navštívime prvé vianočné trhy. Zároveň si môžete prezrieť Schonbrunnské záhrady – Neptúnovu fontánu a Gloriette – vstup zdarma, Palmenhaus, Vagenburg, Bludisko, Zoo a zámok môžete navštíviť fakultatívne.

11.30 – 13.30 hod.: návšteva zámku a vianočných trhov v Schönbrunne, cestou autobusom Kostol Karola Boromejského, Dom secesného umenia, Schonbrunnské záhrady – Neptúnova fontána a Gloriette (vstup zdarma), Palmenhaus, Vagenburg, Zoo a zámok – vstup fakultatívne /viď vstupy/

13.30 – 18.00 hod.: presun autobusom do centra mesta, Umelecko-historické a Prírodovedné múzeum, pešo prejdeme cez kráľovský hrad Hofburg, Kolmarkt a Graben až k Štefánskeho dómu, odtiaľ k Radnici, kde navštívime najväčšie vianočné trhy pred Radnicou a na námestí Márie Terézie.


cca 18.00 hod.: odchod z Viedne

cca 22.00 hod.: predpokladaný príchod


Nástupné miesta : Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nová Baňa, Nitra, Bratislava


MAPA

NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ

[contact-form-7 id=“1188″ title=“galebformular“]