PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

Apartmány Gordana *** / Sv. Filip i Jakov

290 €

Apartmány Gordana *** / Sv. Filip i Jakov

CENY A DOSTUPNOSŤ

POPIS STREDISKA


Sveti Filip i Jakov je obľúbené predovšetkým pre svoje krásne pláže. Mestečko ponúka pekné prechádzky pozdĺž mora i pestré možnosti výletov.Naproti letovisku Sv. Filip i Jakov leží ostrov Pašman. Moru medzi Pašmanom a pevninou sa hovorí Pašmanský kanál. V tomto úzkom páse mora navyše leží niekoľko menších ostrovčekov, na ktoré je z pevniny pekný výhľad a možno ich využiť aj ako cieľ pre fakultatívne výlety. Najväčším z nich je ostrovček Babac, vzdialený od pevniny asi 600 m. Je to jediný obývaný ostrovček v Pašmanskom kanáli. Ďalšími ostrovčekmi sú: Turanj, Muntan, Mali a Veli Dužac, Čavatul, Frmić, Planac a Sveta Katarina. Pašmanský kanál je každoročne taktiež dejiskom pretekov v plachtení. V oblasti sa nachádza aj národný park Kornati, súostrovie kam budú smerovať aj fakultatívne výlety.


POLOHA


Apartmánový dom GORDANA sa nachádza cca 300m od prekrásnych pláží, ktoré sú piesočnaté, s jemným štrkom a kamenné s vybudovanými betónovými plošinami so schodíkmi do vody s antikorovými zábradliami, s pozvoľným vstupom do mora, čo určite ocenia predovšetkým rodiny s malými deťmi. Nádherné sú aj budované štrkové pláže hrádzového typu vystupujúce do mora. Vzdialenosť do centra mesta Sv. Filip a Jakov je cca 300m. Od mesta Biograd na Moru je Gordana vzdialená cca 4 km. K dispozícii sú taxíky za cenu cca2€/os. pri plnne obsadenom taxíku /4 osoby/.


UBYTOVANIE


A2a (pre 2-3 osoby) obývacia izba s manželskou posteľou a prístelkou, kúpeľňa (sprcha/WC), kuchynský kút, TV-SAT, balkón, WiFi , klimatizácia za príplatok 5€/deň.
A4a (pre 4-5 osôb) dvojlôžková izba, obývacia izba s gaučom/ prístelkou, kúpeľňa (sprcha/WC),TV-SAT, balkón, WiFi, klimatizácia za príplatok 5€/deň . Všetky izby majú balkón. Na dvore sa nachádza gril s posedením.


STRAVOVANIE


Bez stravy. Možnosť prípravy si vlastného jedla v kuchynke apartmánu.


ŠPORT a PLÁŽ


Vodné športy, tenisové kurty, plážový volejbal, atrakcie pre najmenších. V mestečku Biograd na Moru, ktoré je vzdialené cca 4km od mesta Sv. Filip i Jakov sa nachádza prvý zábavný park v Chorvátsku – Fan Park Mirnovec. Od mesta Biograd na Moru je Gordana vzdialená cca 4 km.MAPA


NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ


[contact-form-7 id=“1319″ title=“galebformular_pobytove“]