PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

HOTEL SLAVEN*** / Selce

280 €

Hotel SLAVEN *** / Selce

CENY A DOSTUPNOSŤ


Ceny Hotela


Ceny PavilónovPOPIS STREDISKA


Selce je malé mestečko v malebnej zátoke v blízkosti Crikvenice a je najjužnejšie miesto na Crikvenickej riviére. Neoddeliteľnou súčaťou je mestský podnik s charakteristickou architektúrou malého prímorského rekreačného strediska – promenády, vyvinuté pláže, reštaurácie, kaviarne, pizzerie, cukrárne, obchody so suvenírmi, galérie a luxusné obchody. Mierne podnebie umožňuje pobyt vo všetkých ročných obdobiach. Mesto je tiež známe ako zdravotné stredisko vhodné pre liečbu srdca, reumatických a respiračných chorôb, ako aj pre fyzikálnu terapiu a rehabilitáciu. Mestu sa podarilo udržať obraz typického prímorského miesta. Okolité pobrežie oplýva piesočnými plážami, z ktorých dve boli ocenené modrou vlajkou a zaručujú čisté more.


POLOHA


Rozsiahly areál hotela Slaven pozostáva z hotelovej časti a z pavilónov. Situovaný je v prekrásnom prostredí strediska Selce v miernom svahu s výhľadom na more a na okolitú zeleň. Len pár krokov od areálu začína promenáda s bohatými možnosťami. Vo vzialenosti 50m od hotela a 150m od pavilónov nájdete upravenú štrkovú pláž s pozvoľným
vstupom do mora, s tobogánom a lehátkami a slnečníkmi (za poplatok). Vzhľadom na polohu – od centra je to len 150m – je určený nielen rodinám s deťmi, ale aj tým, ktorí dajú prednosť nádhernej prírode a čistému moru pred komfortným ubytovaním.


UBYTOVANIE


V 2-lôžkových izbách s výhľadom na park, kúpeľňou (sprcha/WC) a s možnosťou 1 prístelky (na vyžiadanie) v hotelovej časti. V pavilónovej časti v 2-lôžkových izbách s balkónom a s vlastným sociálnym zariadením – na morskej strane.


STRAVOVANIE


Polpenzia – raňajky a večere vo forme bufetových stolov v Hoteli Slaven (aj hostia pavilónov)


ŠPORT


Malé detské ihrisko pri hoteli, neďaleko tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, pláže sú okrúhliakové s malým tobogánom vzdialené cca 150m od hotela.MAPA


NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ


* - povinné položky

Objednávateľ:

*Meno a Priezvisko

*E-Mail

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

Telefón/Mobil

*Názov Hotela / Apartmánu

Termín

Poistenie

Doprava1. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

2. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

3. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

4. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

poznámky

Súhlasím so spracovaním osobných údajov