PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

Hotel PARK **** / Makarska

624 €

Hotel Park **** / Makarska

CENY A DOSTUPNOSŤ
POPIS STREDISKA


Makarska – malebné mesto, ktoré žije z turistiky a cestovného ruchu, mesto mládeže, kultúry, športu a zábavy. Makarska je jedným z najznámejších turistických destinácií na chorvátskom pobreží, atraktívne pre jeho povahu a dobrú klímu. Mesto je bohaté na turistické zaujímavosti, známe pre svoju piesočnatú pláž, ktorá má takmer 2 km. Chodníky sú lemované borovicami a obklopené luxusnými hotelmi, turistickými zariadeniami. Je tam veľa zábavy pre deti i dospelých. Pre tých, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku v súkromní je tu bohatá ponuka súkromných izieb, penziónov a apartmánov.


POLOHA


Luxusný hotel Park v Makarskej je najlepšou voľbou pre vašu dovolenku. Tento štvorhviezdičkový hotel sa nachádza hneď vedľa pláže a ponúka vonkajší bazén, slnečnú terasu a a-la-carte reštauráciu, kde si môžete dať jedlá medzinárodnej kuchyne. V hotelovom wellness centre máte k dispozícii vírivku, saunu, posilňovňu a krytý bazén. Dostupné je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hotelová terasa s výhľadom na more prechádza do baru, kde si môžete pochutnať na čerstvo vylisovaných džúsoch, rôznych koktailoch a domácich koláčikoch. Suveníry a darčeky si môžete kúpiť v darčekových predajniach na mieste.


UBYTOVANIE


Všetky izby sú klimatizované a vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, trezorom, minibarom a kúpelňou (sprcha/WC). Izby majú balkón s výhľadom na park a možnosť jednej prístelky. Izby s výhľadom na morskú stranu – ceny na vyžadanie.


STRAVOVANIE


Raňajky formou bufetu. Možnosť dokúpenia polpenzie a plnej penzie.


ŠPORT a PLÁŽ


V Makarskej a okolí sa môžete venovať rôznym vodným športom vrátane voľného lezenia, pešej turistiky, potápania, surfovania a paraglidingu. Plíž je okruhliaková, vzdialená od hotela 5m.MAPA


NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ


* - povinné položky

Objednávateľ:

*Meno a Priezvisko

*E-Mail

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

Telefón/Mobil

*Názov Hotela / Apartmánu

Termín

Poistenie

Doprava1. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

2. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

3. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

4. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

poznámky

Súhlasím so spracovaním osobných údajov