PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

Hotel PAGUS **** / Pag

689 €

Hotel Pagus **** / Pag

CENY A DOSTUPNOSŤ
POPIS STREDISKA


Ostrov Pag je tretím najdhším ostrovom v Chorvátsku. Pre tento skalnatý ostrov sú typické dva výrobky – „paški sir“ a čipka, zachoval sa tu krásny folklór a množstvo vzácnych pamiatok. Najznámejšími strediskami sú Pag a Novalja. Centrom ostrova je mesto Pag, ležiace v zálive, ktorý prechádza do slaného jazera – „Pašske solivary“. Záliv je lemovaný dvadsaťkilometrovou piesočnatou plážou. Obľúbeným turistickým strediskom je Novalja, s prekrásnymi piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora (Straško, Caska, Trinćel, Zrće). Novalja je populárna aj pre svoje bohaté športové podujatia, vodnými zábavami na mori a rušným nočným životom, kde zábava a tanec končí pri východe slnka. Mestečká ako Povljana, Caska, Potočnica, Mandre, boli kedysi staré rybárske mestečká, dnes miesta s rozvíjajúcim sa turizmom, krásnymi plážami, liečivým bahnom.


POLOHA


Moderný hotel nachádzajúci sa priamo na kamenisto-piesočnatej pláži a 100m centra mesta Pag. Hotel má recepciu, reštauráciu, bar, zmenáreň, tanečnú terasu. Súčasťou hotelového komplexu je krytý vnútorný bazén, vonkajší bazén a jacuzzi, kozmetický salón a wellness fitnes pre klientov hotela.


UBYTOVANIE


V 2-lôžkových moderných a klimatizovaných izbách s možnosťou prístelky, každá izba je vybavená WC, sprchou, fénom, SAT-TV, minibarom, trezorom, telefónom, klimatizáciou a balkónom s výhľadom na park. Možnosť dokúpenia izby s balkónom na morskú stranu.


STRAVOVANIE


Polpenzia – raňajky a večere vo forme bufetových stolov.


ŠPORT a PLÁŽ


Kamenisto-piesočnatá pláž vzdialená cca 10m od hotela, vonkajší a vnútorný bazén so sladkou vodou, detský bazén, wellness, fitnes, sauna, masáže, whirpool, solárium. Slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok. Vodné športy.MAPA


NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ


* - povinné položky

Objednávateľ:

*Meno a Priezvisko

*E-Mail

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

Telefón/Mobil

*Názov Hotela / Apartmánu

Termín

Poistenie

Doprava1. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

2. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

3. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

4. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

poznámky

Súhlasím so spracovaním osobných údajov