PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

Hotel DRAŽICA *** / Krk

519 €

Hotel Dražica *** / Krk

CENY A DOSTUPNOSŤ
POPIS STREDISKA


Historické mesto a prístav Krk nájdete na juhozápadnom pobreží ostrova Krk. Rímska obec Curicum, ktorá tu kedysi stála, bola tradičným kultúrnym, hospodárskym a dopravným centrom ostrova. Vzhľadom k častým útokom a prepadom zo strany pirátov bolo mesto Krk neustále ohradzované a opevňované. Pôvodné hradobné múry sa uchovali v dobrom stave a dávajú mestu jeho typickú podobu. Hlavnou historickou pamiatkou mesta je mariánska katedrála. Katedrála má krásne interiéry s cennými obrazmi majstrov benátskej školy. S katedrálou susedí biskupstvo so zbierkou obrazov, ktorá je prístupná verejnosti. Zvonica s barokovou kopulou pochádza zo 17. storočia. Počas návštevy mesta Krk vás
však najviac upútajú mohutné mestské hradby, po ktorých časti sa môžete za malý poplatok prejsť a pokochať sa výhľadmi na mesto.


POLOHA


Hotel Dražica je situovaný nad skalnatým útesom, od centra pôvabného mesta Krk, kam sa dostanete krátkou prechádzkou po prímorskej promenáde, je vzdialený asi 15 min. chôdze. V meste sú supermarkety, reštaurácie, kaviarne, cukrárne, pizzerie a mnohé ďalšie obchodíky.Komplex pozostáva z hotela DRAŽICA, DEPANDANCU VILLA LOVORKA a DEPANDANCU TAMARIS. Prihlasovacia recepcia, trezor za poplatok, reštaurácia, TV sála, klimatizovaná kaviareň s elegantnou terasou a barom, záhradná reštaurácia, tanečná terasa so živou hudbou, zmenáreň, masáž, stánok s novinami a plážovými potrebami. Na slnečnej terase je bazén so sladkou vodou a barom, tobogan, ležadlá a slnečníky za poplatok. Hotel má vlastné parkovisko. Športové vyžitie ponúkajú tenisové kurty a minigolf. Hotel Dražica usporadúva v hlavnej sezóne zábavné programy, animácie pre deti i dospelých. Zábavu a ďaľšie aktivity ponúka aj samotné mesto Krk, v ktorom je aj známa diskotéka.


UBYTOVANIE


Hotel disponuje 137 ubytovacími jednotkami: 119 dvojlôžkových izieb, 6 rodinných izieb, 11 hotelových apartmánov – Suít a 1 President Suite. Izby sa nachádzajú na šiestich poschodiach, v rokoch 1999 až 2003 prešli kompletnou rekonštrukciou a sú klimatizované (klimatizácia je napojená na centrálny systém, intenzitu klimatizácie však možno regulovať v každej izbe zvlášť); izby sú vybavené TV/SAT, WLAN/Wi-Fi, telefónom a sušičom na vlasy.


STRAVOVANIE


Polpenzia vo forme bufetových stolov.


ŠPORT a PLÁŽ


Vonkajší bazén a detský bazén s tobogánom – oba so sladkou vodou, lehátka a slnečníky pri bazéne (za poplatok), masážny salón, fitnes centrum, tenisové kurty s tenisovou školou, minigolf, stolný tenis, viacúčelové ihrisko, plážový volejbal, vodné športy, animačné programy pre deti i dospelých, tanečné večeri na terase hotela.MAPA


NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ


* - povinné položky

Objednávateľ:

*Meno a Priezvisko

*E-Mail

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

Telefón/Mobil

*Názov Hotela / Apartmánu

Termín

Poistenie

Doprava1. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

2. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

3. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

4. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

poznámky

Súhlasím so spracovaním osobných údajov