PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

GRUZÍNSKO
Pohorie Kaukaz, Batumi

895€

GruzínskoCENA ZÁJAZDU

879 / os

- 9 dňový zájazd -

  • TERMÍNY:

  • Jún 2020

PROGRAM:


1. deň:
Zraz na letisku alebo transfer na letisko do Budapešti (za príplatok). Odlet do Kutaisi (Gruzínsko).


2. deň:
Z letiska v Kutaisi budeme pokračovať mikrobusom do najznámejšieho kúpeľného mesta Gruzínska – Borjomi (150km), v ktorom mal svoju vilu aj Ruský cársky rod Romanovcov. Po prestávke smer do skalného mesta Vardzia (104km) na hraniciach s Tureckom. Po prehliadke smer do mestečka Akhaltsikhe a ubytovanie v hoteli. Po ubytovaní možnosť navštíviť neďaľekú pevnosť Rabati.


3. deň:
Po raňajkách budeme smerovať na východ do mestečka Gori (fakultatívne Stalinove múzeum) a skalného mestečka Uplistsikhe (140km). Po prehliadke do hlavného mesta Tbilisi (80km) a ubytovanie.


4. deň:
Po raňajkách odchod cez stepné oblasti do kláštorného komplexu vytesaného do skaly David Gareji na hraniciach s Azerbajdžanom (85km). Po jeho prehliadke obedňajšia prestávka v dedinke Udabno. Popoludní príchod do Tbilisi, prehliadka mesta, osobné voľno. Nocľah v hoteli v Tbilisi..


5. deň:
Po raňajkách odchod do horského mestečka Stepantsminda (150km) a džípmi ku Kostolu svätej trojice Gergeti na úpätí najvýznamnejšej hory Gruzíncov – Kazbek (5034m), s dych-berúcou panorámou. Cestou naspäť, zastávka v niekdajšom hlavnom meste Gruzíncov – Mtstheka, ďalej po ceste pevnosť Ananuri, prechod cez horské stredisko Gudauri a zastávka pri pamätníku Rusko-Gruzínskeho zmierenia s nádherným výhľadom. Večer návrat do hotela pri Tbilisi, nocľah.

6. deň:
Po raňajkách cesta do letoviska Batumi (380km). Po ceste zastávka v kláštore Jvari nad Mtsthekou. Po príchode do letoviska Batumi, ubytovanie v hoteli na nasledujúce 4 noci, kúpanie v mori, osobné voľno.


7. až 8. deň: Osobné voľno v letovisku Batumi


9. deň:
Odchod z hotela v skorých ranných hodinách. Odlet z letiska v Kutaisi v ranných hodinách. Po prílete do Budapešti je možnosť transferu na Slovensko (za príplatok).


Zmena programu vyhradená! Cena leteniek sa v priebehu roka mení.


Cena zahŕňa:
leteckú dopravu na pravidelnej linke Budapešť – Kutaisi a späť (už aj s letiskovými poplatkami), 7x hotelové ubytovanie, 7x raňajky, transfery minibusom v Gruzínsku, insolventnosť, odvod DPH, sprievodca CK Galeb


Cena nezahŕňa:
terénne vozidlá a fakultatívne vstupy cca 16 EUR – 50GEL (vyberá sprievodca po prílete a zmene valút), príplatok za jednolôžkovú izbu +280€, komplexné cestovné poistenie Union 2€/os./deň., dobrovoľné sprepitné vodičovi v Gruzínsku. Podľa záujmu je možný transfer na letisko a z letiska v Budapešťi.

MAPA

NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ

[contact-form-7 id=“1188″ title=“galebformular“]