PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

Petrohrad letecky
Benátky severu

799€

PETROHRADCENA ZÁJAZDU

799 / os

- 5 dňový zájazd -

  • TERMÍNY:

  • 13.-17.Júl 2021

PROGRAM:


1. deň
Zraz na letisku alebo transfer na letisko Schwechat (za príplatok). Prílet do Petrohradu v poludňajších hodinách, presun autobusom do hotela, ubytovanie. V podvečerných hodinách presun taxíkmi k mólu, kde nastúpime na loď, z ktorej sa budete zoznamovať s metropolou Petrohradu. Nocľah.

2. deň
Po raňajkách pešo na neďaleký Nevský prospekt, Zimný palác (Ermitáž), Palácové nám. s Alexandrovým stĺpom, Chrám vzkriesenia Krista, Stroganovský palác, Kazanská katedrála, Námestie umenia – možnosť návštevy Ruského múzea (fakultatívne). Individuálne voľno. Večer možnosť zúčastnenia sa Ruského baletu v slávnom Alexandrijskom divadle (Labutie Jazero). Nocľah.

3. deň
Po raňajkách presun autobusom do Petrodvorca, návšteva záhrad s fontánami a Veľkého paláca. Po prehliadke návrat do Petrohradu. Katedrála sv. Izáka, Medený jazdec na nám. Dekabristov, Admiralita. V noci prehliadka otváracích mostov na Neve – pešo alebo presun taxíkmi (cca 3-5€/os. – cena je rôzna podľa typu auta). Nocľah.

4. deň
Po raňajkách presun autobusom na Lavru Alexandra Nevského, Smolný kláštor, Petrohradský okrsok – v rámci obedňajšej prestávky Domček Petra I. (fakultatívne), krížnik Auróra (fakultatívne), po obede Petropavlovská pevnosť, v nej katedrála Sv. Petra a Pavla, hrobky ruských cárov, mincovňa, možnosť návštevy Centrálneho námorného múzea na Vasiljevskom ostrove (fakultatívne). Nocľah.

5. deň
V ranných hodinách odchod na letisko, odlet z letiska v Petrohrade. Po prílete do Viedne je možnosť transferu na Slovensko (za príplatok).


Zmena programu vyhradená! Cena leteniek sa v priebehu roka mení.

Upozornenie: pre cestu do Ruskej federácie / Petrohradskej oblasti je potrebný pas s platnými elektronickými vízami – na požiadanie vybaví CK Galeb za poplatok 20€, ktorý nie je zahrnutý v cene zájazdu.

Cena zahŕňa:
leteckú dopravu na pravidelnej linke Viedeň – Petrohrad a späť (už aj s letiskovými poplatkami), 4x hotelové ubytovanie, 4x raňajky, insolventnosť, odvod DPH, sprievodca CK Galeb, autobusová doprava v Petrohrade


Cena nezahŕňa:
komplexné cestovné poistenie Union 2€/os./deň., povinné poplatky/vstupy cca 5.000 RUB (cena k 1.10.2019) – Plavba po rieke Neve, Petrodvorec, Ermitáž a Zimný palác, Petropavlovská pevnosť (platí sa v RUB na mieste sprievodcovi CK), nepovinné vstupy, transfer na letisko Schwechat a späť s nástupom v BB – ZV – ZH – NR – BA cca 50€-100€/os. (cena podľa počtu záujemcov)

Vážení klienti: V Petrohrade máme zabezpečeného miestneho certifikovaného sprievodcu, ktorý nám zabezpečí vstupy dopredu. Vyhneme sa tak dlhým radám (3-4 hodiny a viac) do zmieňovaných pamiatok.

Vstupné nie je započítané v cene zájazdu a vyberá sa až v Petrohrade v RUB, pretože sa do zájazdu môže výška vstupného zmeniť a kurz RUB počas roka výrazne kolíše. Ďakujeme za pochopenie.


Výmena EUR na RUB je možná po prílete na letisku. Ostatné pamätihodnosti (fakultatívne) klient môže navštíviť dobrovoľne v rámci vyhradeného času. Orientačné ceny: Lavra Alexandra Nevského 150,- RUB a pri ňom Cintorín Ruských velikánov 400,- RUB, Krížnik Aurora 600,- RUB, Chrám Kristovho vzkriesenia 250,-RUB, Katedrála Sv. Izáka 250,- RUB, Domček Petra I. 200,- RUB, balet (Labutie Jazero) +2500,- RUB.

MAPA
NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ

* - povinné položky

Objednávateľ:

*Meno a Priezvisko

*E-Mail

Rodné číslo bez lomítka

Názov zájazdu

Adresa, PSČ, Mesto

Telefón/Mobil1. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

2. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

3. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

4. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

poznámky

*Poistenie účastníkov zájazdu +2,0€ osoba / deň (nutné vyplniť rodné čísla !!! )Súhlasím so spracovaním osobných údajov