PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

Amadria Park Hotel JURE **** / Šibenik

603 €

AMADRIA PARK HOTEL JURE **** / Šibenik

CENY A DOSTUPNOSŤ
POPIS STREDISKA


Veľké prístavné mesto Šibenik leží v rovnomennom zálive neďaleko miesta, kde rieka Krka ústi do mora. Šibenik má výrazné pamiatky, z ktorých katedrála Sv. Jakuba je zapísaná na zozname UNESCO. Vychádzajú odtiaľ výletné lode na okolité ostrovy. Šibenik je známy ako významné turistické stredisko s bohatým kultúrnym a spoločenským životom. K zaujímavým pamätihodnostiam mesta ešte patria staré mestské hradby s bránou a mestské väzenie zo 14. storočia.


POLOHA


Moderný hotelový komplex sa nachádza asi 6 km od centra mesta Šibenik. V areáli sa nachádza 5 hotelov, každý leží priamo na štrkovo-piesočnatej pláži. Atrakciou je úplne nový SOLARIS AQUA PARK. Stredisko Solaris poskytuje návštevníkom široké možnosti pre športové a spoločenské vyžitie: upravené štrkové pláže, piesočnatá pláž, fitness a wellness centrum s bazénmi (s morskou aj sladkou vodou). V hoteli sa nachádza reštaurácia, lobby bar, recepcia, kongresové centrum, výťah, vonkajší bazén, ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), záhradná terasa s obsluhou, internet v hotelovej hale, zmenáreň, požičovňa áut, bicyklov, parkovisko.


UBYTOVANIE


Moderné klimatizované 2-lôžkové izby s oddelenými lôžkami, s vlastným sociálnym zariadením, sušičom vlasov, SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom a balkónom. Niektoré izby aj s možnosťou 2 prísteliek.


STRAVOVANIE


Polpenzia – raňajky a večere vo forme bufetových stolov.


ŠPORT


Kamienková pláž cca 30 m od hotela, piesočnatá pláž, tobogány, požičovne vodných skútrov, šlapadiel a bicyklov, požičovňa cestných bicyklov, bowling, bedminton, biliard, tenisové kurty, mini golf, stolný tenis, volejbalové, basketbalové a mini futbalové ihrisko, 9-jamkové golfové ihrisko, požičovňa cestných bicyklov. Slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok.MAPA


NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ


* - povinné položky

Objednávateľ:

*Meno a Priezvisko

*E-Mail

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

Telefón/Mobil

*Názov Hotela / Apartmánu

Termín

Poistenie

Doprava1. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

2. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

3. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

4. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

poznámky

Súhlasím so spracovaním osobných údajov