PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

Apartmány Croatia *** / Sv. Filip i Jakov

391 €

Apartmány Croatia *** / Sv. Filip i Jakov

CENY A DOSTUPNOSŤ

POPIS STREDISKA


Sveti Filip i Jakov je obľúbené predovšetkým pre svoje krásne pláže. Mestečko ponúka pekné prechádzky pozdĺž mora i pestré možnosti výletov.Naproti letovisku Sv. Filip i Jakov leží ostrov Pašman. Moru medzi Pašmanom a pevninou sa hovorí Pašmanský kanál. V tomto úzkom páse mora navyše leží niekoľko menších ostrovčekov, na ktoré je z pevniny pekný výhľad a možno ich využiť aj ako cieľ pre fakultatívne výlety. Najväčším z nich je ostrovček Babac, vzdialený od pevniny asi 600 m. Je to jediný obývaný ostrovček v Pašmanskom kanáli. Ďalšími ostrovčekmi sú: Turanj, Muntan, Mali a Veli Dužac, Čavatul, Frmić, Planac a Sveta Katarina. Pašmanský kanál je každoročne taktiež dejiskom pretekov v plachtení. V oblasti sa nachádza aj národný park Kornati, súostrovie kam budú smerovať aj fakultatívne výlety.


POLOHA


Apartmány Croatia sa nachádzajú v mestečku Sv. Filip i Jakov, ktoré je vziadlené 5km od mesta Biograd na Moru. Apartmány sa nachádzajú od centra mesta 300m a od pláže 100m. Tiché a čisté zátoky s množstvom ostrovov v blízkosti pobrežia sú vhodné na jednodňové výlety loďou, ktoré uspokoja vašu potrebu príjemnej dovolenky. Reštaurácia je vzdialená cca 100m od apartmánov. V areáli sa nachádza zmenáreň, kaviareň, recepcia.


UBYTOVANIE


Ubytovanie v klimatizovaných apartmánoch je možné pre dve, tri, štyri, päť a šesť osôb. Vo všetkých typoch apartmánov sú balkóny s vonkajším nábytkom, plne vybavené kuchyne, obývacia izba, spálňa, kúpleňa (sprcha/WC), telefón a SAT-TV. Posteľné prádlo je menené každý týždeň a uteráky 2x týždenne. Apartmány sú upratované 1x týždenne. Denné upratovanie a výmena uterákov na vyžiadanie je za poplatok. Typy apartmánov:

Apartmán B3 (pre 3 osoby) – balkón s vonkajším nábytkom, 2-lôžková izba s manželskou posteľou, obývacia izba s 1 lôžkom, kombinovaná kuchyňa s jedálňou a obývacou izbou, kúpelňa (sprcha/WC), SAT-TV, telefón.
Apartmán C4 (pre 4 osoby) – balkón s vonkajším nábytkom, 2-lôžková izba s manželskou posteľou, obývacia izba s 2 lôžkami, oddelená kuchyňa, kúpelňa (sprcha/WC), SAT-TV, telefón.
Apartmán D5 (pre 5 osôb) – balkón s vonkajším nábytkom, dve 2-lôžkové izby, obývacia izba s 1 lôžkom, kuchyňa, kúpelňa (sprcha/WC), SAT-TV, telefón.
Apartmán E6 (pre 6 osôb) – balkón s vonkajším nábytkom, dve 2-lôžkové izby, obývacia izba s 2 lôžkami, kuchyňa, kúpelňa (sprcha/WC), SAT-TV, telefón.


STRAVOVANIE


Bez stravy. Možnosť prípravy si vlastného jedla v kuchynke apartmánu. Možnosť dokúpiť raňajky a včere v Hoteli Alba.


ŠPORT a PLÁŽ


Pláž je okruhliaková, vzdialená 100m. Slnečníky a ležadlá sú na pláži za poplatok. K dispozící sú rôzne šporotové aktivity, ako napríklad plážový volejbal, tenis, vodné športy. V mestečku Biograd na Moru, ktoré je vzdialené cca 4km od mesta Sv. Filip i Jakov sa nachádza prvý zábavný park v Chorvátsku – Fan Park Mirnovec. Od mesta Biograd na Moru je Gordana vzdialená cca 4 km.MAPA


NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ


[contact-form-7 id=“1319″ title=“galebformular_pobytove“]