PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

ANDALÚZIA
Juh Španielska

989€

ANDALÚZIA – ŠPANIELSKOCENA ZÁJAZDU

989 / os

- 8 dňový zájazd -

  • TERMÍNY:

  • 31. Máj – 7. Jún

Klenot Španielska s nádychom Maroka. Cez deň sa poprechádzať po uličkách plných histórie a večer si posedieť v tapas baroch, jesť andalúzke špecialitky, zapíjať ich skvelým vínom a pozerať pri tom na flamenco.

PROGRAM:


1.deň: transfer na letisko do Bratislavy, odlet do Malagy, transfer do hotela, ubytovanie, zoznámenie sa s prostredím, nocľah.


2.deň: raňajky, celodenný výlet do andalúzskej metropoly Sevilly – panoramatická jazda parkami Márie Luisy, dejiskom Iberoamerickej výstavy z roku 1929, so zastávkou na Plaza Espaňa. Prehliadka historického centra mesta s najväčšou gotickou katedrálou na svete a jej dominantou – zvonicou Giralda a hrobom Krištofa Kolumbusa, kráľovský maurský palác Real Alcázar, Zlatá veža, židovská štvrť Santa Cruz s romantickými uličkami a námestiami plnými pomarančovníkov, v neskorých popoludňajších až večerných hodinách návrat na hotel.

3.deň: raňajky, celodenná návšteva Córdoby, slávnu históriu mesta pripomína Rímsky most, mešita, v ktorej strede sa nachádza kresťanská katedrála, kráľovský palác Alcázar, ktorý sa pýši nádhernými záhradami. Čaká nás prechádzka zložitými uličkami židovskej štvrti s typickými „kvetinovými“ ulicami a maurskými patiami. V popoludňajších hodinách návrat na hotel, voľný program, oddych pri mori .

4.deň: raňajky, odchod pozdĺž pobrežia na Gibraltár – prehliadka britskej kolónie, prechádzka mestom, nákupy na pešej zóne, možnosť výletu miestnymi autobusmi na skaly Gibraltáru – najjužnejší bod Gibraltáru Európa Point s vyhliadkou na Afriku, návšteva jaskyne Sv. Michala a najslávnejších obyvateľov Gibraltáru – opičiek Makakov bezchvostých. Popoludní návrat do hotela, voľný program , oddych pri mori.

5.deň: individuálne voľno s možnosťou kúpania, alebo fakultatívne výlet do Maroka (nutný cestovný pas), alebo prehliadka Malagy – hostorické centrum, katedrála La Manquita, múzeum Pabla Picassa , možnosť posedenia a vychutnania presláveného vína Malaga v niektorej reštauračnej pivničke.

6.deň: po raňajkách odchod do Granady, prehliadka mesta s miestnym sprievodcom: katedrála, Kráľovská kaplnka s hrobmi katolíckych kráľov Ferdinanda a Izabely, najstaršia časť Granady, maurská štvrť Albaicín s vyhliadkou San Nicolas, palácové mesto Alhambra so záhradami a letohrádkom Generalife . Odchod na hotel.

7.deň: voľný deň na pobreží Costa del Sol, alebo fakultatívne výlet do Rondy.

8.deň: v skorých ranných hodinách transfer na letisko, odlet do Bratislavy.

Zmena termínu vyhradená !

Min. počet účastníkov: 15 ľudí

Cena zahŕňa:
leteckú prepravu Bratislava-Malaga-Bratislava už aj s letiskovými poplatkami transfer z letiska na hotel,bytovanie 7 nocí s raňajkami v apartmánovom hoteli Bajondilo Torremolinos Malaga, dopravu klimatizovaným malým autobusom počas programu zájazdu, sprievodcu CK Galeb, miestny sprievodca, odvod insolventnosti, odvod DPH

Cena nezahŕňa:
Vstupy do pamiatok, Komplexné cestovné poistenie Union 2€/deň /os.

MAPANEZÁVAZNE OBJEDNAŤ

[contact-form-7 id=“1188″ title=“galebformular“]