PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

LONDÝN
Letecky

359 €

LONDÝN letecky5 dni - LETECKY

359 / os

- 5 dňový zájazd -

  • TERMÍNY:

  • 25.- 28. April 2018

[/grid]1. deň: odchod zo Slovenska z letiska M.R. Štefánika z Bratislavy do Londýna – Stansted odlet 6,30 hod. Po prílete presun verejnou dopravou do hotela na zloženie batožiny. Po krátkom oddychu presun metrom k Prírodovedeckému, Geologickému, Vedeckému a technickému, Victoria a Albert múzeám. Presun ku County Hall a London Eye – vyhliadka Londýna z oka – fakultatívne, individuálne voľno. Návrat na hotel – ubytovanie.
2. deň: po raňajkách , presun metrom na prehliadku časti Westminster: Victoria Embankment, Parlament, Big Ben, Westminster Abbey, Whitehall, Downing Street, Horse Guards, Admirality Arch, The Mall, St. James Palace, Buckingham palace, Green Park, Picadilly Circus, časť Soho, Leicester square, individuálne voľno s možnosťou návštevy lacnejších reštaurácií v Soho, British Museum , alebo nákupnej ulice Oxford street. Trafalgar square, z vonku National a Portrait Galery, odchod na ubytovanie.
3. deň: po raňajkách, presun metrom k City of London: prehliadka Tower of London, Tower Bridge, peši po južnom nábreží Temže ku Southwark Cathedral, k lodi piráta Francisa Drakea, Shakespearovskému divadlu Globe, po Millenium Bridge ku St. Paul´s Cathedral. Odchod na hotel.
4. deň: po raňajkách, príp. raňajkový balíček , odchod na letisko odlet 8,30 hod. Príchod na letisko


Cena zahŕňa: 3 x hotelové ubytovanie, 3 x raňajky, letenku s let. poplatkami, kabínovou batožinou do 10kg, odvod DPH, insolventnosť ,sprievodca CK GALEB

Cena nezahŕňa:
Komplexné cestovné poistenie UNION 1,3€/ deň skupiny študenti, žiaci a seniori , vstupy : všetky štátne múzeá sú zadarmo, z platených doporučujeme – Londýnske oko a Tower / cca 16L + 16L / , informácie o cenách iných vstupov budete mať uvedené v cestovných informáciách., presuny metrom v Londýne cca 65 libier, prípadný zvoz autobusom na letisko do BA a späťMAPA

NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ

* - povinné položky

Objednávateľ:

*Meno a Priezvisko

*E-Mail

Rodné číslo bez lomítka

Názov zájazdu

Adresa, PSČ, Mesto

Telefón/Mobil1. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

2. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

3. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

4. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

poznámky

*Poistenie účastníkov zájazdu +2,0€ osoba / deň (nutné vyplniť rodné čísla !!! )Súhlasím so spracovaním osobných údajov