PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

HOTEL LIŠANJ** - Depandance / Novi Vinodolski

239 €

DEPANDANCE Hotela Lišanj ** / Novi Vinodolski Hotel Lišanj a jeho Depandance sa nachádzajú priamo pri mori, v centre letoviska Novi Vinodolski, hotel má vlastnú hotelovú pláž – kamienkovú aj pieskovú s upraveným prístupom aj pre handicapovaných klientov. 

CENY A DOSTUPNOSŤ


CENY DEPANDANCE:POPIS STREDISKA


malebné prímorské mestečko 8km od Crikvenice je centrom Vinodolskej Riviéry, rozprestiera sa na vŕšku Osp. Známe je svojimi nádhernými okrúhliakovými a skalnatými plážami. Prírodnú ochranu mu vytvárajú okolité hory zo severu a ostrovy Krk a Rab. Turistov mesto láka svojimi rybárskymi a záhradnými reštauráciami, ktoré ponúkajú množstvo špecialít z plodov mora. Mesto je známe aj výrobou vína.


POLOHA


Čiastočne zrekonštruovaný depandance sa nachádza vo vzdialenosti cca 200 m od centra letoviska Novi Vinodolski, kam je možné sa v priebehu pár minút dostať po pešej zóne, pozdĺž ktorej sa nachádza mnoho obchodíkov so suvenírmi, reštaurácie, kaviarne, zmrzlinárne pod. V centre sa nachádza aj konzum (zmiešaný tovar), drogéria, bankomat, lekáreň, zmenárne a banka, cca 15 min. chôdze od depandance je pri prístave Lidl a kúsok od neho obchodný dom plodín. Cca 500 m od depandance je k dispozícii turistická ambulancia (pohotovosť sa nachádza v Crikvenici a najbližšej nemocnice v Rijeke). Cca 20 m od ubytovania je možné posedieť vo výbornej pizzerii, ktorá ponúka aj chutné šaláty a wi-fi pripojenie, veľkou zaujímavosťou je aj nová marina , vybudovaná v roku 2016.


UBYTOVANIE


Štandardne zariadené izby pre 2,3 alebo 4 osoby, štvorposteľové izby môžu byť a) rodinné izby, ktoré sú tvorené 2 samostatnými miestnosťami, 1. izba je vybavená dvojlôžkom, v 2. izbe sú umiestnené 2 prístelky formou poschodovej postele a umývadlo, majú spoločné vlastné sociálne zariadenie a každá miestnosť má menší balkón, ktoré sú od seba oddelené presklennou prepážkou alebo za b) dvojlôžkové izby s 2 prístelkami formou poschodovej postele, s vlastným sociálnym zariadením a balkónom. Dvojlôžkové izby majú možnosť 1 prístelky formou pevného lôžka (je tu možné ubytovať i 2. dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko). Všetky izby majú balkón (okrem 2-3 izieb z celej kapacity, ktoré majú francúzske okno) a sú orientované na morskú stranu. Izby na 3. a 4. poschodí sú s bočným alebo čiastočným výhľadom na more. V roku 2015 prebehla aj čiastočná rekonštrukcia, kedy boli napr. vymenené koberce vo všetkých izbách a ďalšie vybavenie.


STRAVOVANIE


Polpenzia formou bohatých švédskych stolov podávaných priamo v reštaurácii depandance, na raňajky sú ponúkané teplé aj studené nápoje, cereálie, salámy, syry, párky, jogurty, pečivo, marmelády atď. Na večeru je vždy výber z cca 4 hlavných jedál a štyroch príloh, väčšinou nechýbajú rybie špeciality, mäso, polievky, šaláty, zelenina a ovocie. Depandance ponúka možnosť dokúpenia nápojov k večeri za 2,50€/osoba/deň (platba na mieste). Nápoje k večeri je možné zakúpiť kedykoľvek v dobe pobytu, musí to ale byť až do konca pobytu a zároveň je nutné, aby si túto službu zakúpili všetky osoby na izbe (deti do 6 rokov majú nápoje zdarma). V cene je zahrnutá neobmedzená konzumácia červeného a bieleho vína, piva, vody, džúsov, príp . ľadového čaju.


AKTIVITY


Pláž je 50 m vzdialená, oddelená len nefrekventovanou cestou, prejdete priamo na cca 2 km dlhú pobrežnú promenádu. Po celej dĺžke je niekoľko typov pláží – nielen betónové, ale aj kamienkové a čiastočne aj piesočnaté. Lehátka a slnečníky je možné zapožičať za poplatok. Ďalej je tu mnoho stánkov s občerstvením, pečivom atď. Možno tiež využiť ponuky vodných športov – vodný skúter, padák, nafukovací kruh, vodné bicykle, banán. Na pláži je k dispozícii platená sprcha (žetóny zakúpite v stánku za drobný poplatok).MAPA


NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ


* - povinné položky

Objednávateľ:

*Meno a Priezvisko

*E-Mail

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

Telefón/Mobil

*Názov Hotela / Apartmánu

Termín

Poistenie

Doprava1. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

2. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

3. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

4. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

poznámky

Súhlasím so spracovaním osobných údajov