PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

Petrohrad letecky
Benátky severu

738€

PETROHRAD leteckyCENA ZÁJAZDU

738 / os

- 6 dňový zájazd -

  • TERMÍNY:

  • 13. - 18. Júl 2019

PROGRAM:


1. deň
Transfer na letisko Schwechat . Prílet do St. Petersburgu v poludňajších hodinách, presun autobusom do hotela, ubytovanie. V podvečerných hodinách presun taxíkmi k mólu kde nastúpime na loď z ktorej sa budete zoznamovať s metropolou Petrohradu . Nocľah.
2. deň
Po raňajkách presun autobusom do Puškina (Cárskoje selo) – architektonicko – parkový komplex Palácov, palác Kataríny Veľkej s Jantárovou komnatou. Po prehliadke návrat do St. Petersburgu. ), katedrála sv. Izáka, Medený jazdec na nám. Dekabristov, Admiralita. Individuálne voľno. Nocľah.
3. deň
Po raňajkách pešo na neďaleký Nevský prospekt, Zimný palác (Ermitáž), Palácové nám. s Alexandrovým stĺpom, Chrám vzkriesenia Krista, Stroganovský palác, Kazanská katedrála, Námestie umenia – možnosť návštevy Ruského múzea (fakultatívne) Individuálne voľno. Večer možnosť zúčastnenia sa Ruského baletu v slávnom Alexandrijskom divadle (Labutie Jazero) Nocľah.
4. deň
Po raňajkách presun autobusom do Petrodvorca, návšteva záhrad s fontánami a Veľkého paláca. Po prehliadke návrat do Petrohradu., v noci prehliadka otváracích mostov na Neve – pešo alebo presun taxíkmi ( cca 3-5€ /os. cena je rôzna podľa typu auta)
5. deň
Po raňajkách presun autobusom na Lávru Alexandra Nevského, Smolný kláštor, Petrohradský okrsok – V rámci obedňajšej prestávky Domček Petra I (fakultatívne), krížnik Auróra (fakultatívne), po obede Petropavlovská pevnosť, v nej katedrála Sv. Petra a Pavla, hrobky ruských cárov, mincovňa, možnosť návštevy Centrálneho námorného múzea na Vasiljevskom ostrove (fakultatívne). Nocľah.
6. deň
V ranných hodinách odchod autobusom na letisko. V popoludňajších hodinách príchod do na Slovensko.

Zmena programu vyhradená!


Cena zahŕňa:

leteckú dopravu Viedeň – Petrohrad, 5 x hotelové ubytovanie, 5 x raňajky, insolventnosť, odvod
DPH, sprievodca CK Galeb, autokarová doprava


Cena nezahŕňa:

Vstupy (povinné) v rámci programu: Plavba po rieke Neve, Petrodvorec, Ermitáž a Zimný palác, Palác Kataríny Veľkej (Carskoje selo), Petropavlovská pevnosť. Dokopy orientačná cena 6100,- RUB (ceny k Októbru 2018). Vážení klienti: V Petrohrade máme zajednaného miestneho certifikovaného sprievodcu, ktorý nám zabezpečí vstupy dopredu a vyhneme sa tak dlhým radám (3-4 hodiny a viac) do zmieňovaných pamiatok. Vstupné nie je započítané v cene zájazdu pretože sa do zájazdu môže zmeniť a pretože kurz Rubľa výrazne počas roka kolíše. Pre to sa vyberá až na mieste sprievodcovi CK v RUB. ďakujeme za pochopenie. Výmena EUR na RUB je možná po prílete na letisku. Ostatné pamätihodnosti (fakultatívne) klient môže navštíviť dobrovoľne v rámci vyhradeného času. Orientačné ceny: Lavra Alexandra Nevského 150,- RUB a pri ňom Cintorín Ruských velikánov 400,-RUB, Krížnik Aurora 600,- RUB, Chrám Kristovho vzkriesenia 250,-RUB, Katedrála Sv. Izáka 250,- RUB, Domček Petra I. 200,- RUB. Transfer na letisko Schwechat a späť s nástupom v BB – ZV – ZH – NR – BA – 50,- EUR/os. Balet (Labutie Jazero) +2500,- RU. Upozornenie: pre cestu do Ruskej federácie je potrebný pas s platným vízom – na požiadanie vybaví CK Galeb za poplatok 85,- EUR Komplexné cestovné poistenie Union 2,00€/os./deň.

MAPA
NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ

* - povinné položky

Objednávateľ:

*Meno a Priezvisko

*E-Mail

Rodné číslo bez lomítka

Názov zájazdu

Adresa, PSČ, Mesto

Telefón/Mobil1. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

2. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

3. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

4. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

poznámky

*Poistenie účastníkov zájazdu +2,0€ osoba / deň (nutné vyplniť rodné čísla !!! )Súhlasím so spracovaním osobných údajov