PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

GRUZÍNSKO
Pohorie Kaukaz, Batumi

869€

GruzínskoCENA ZÁJAZDU

869 / os

- 9 dňový zájazd -

  • TERMÍNY:

  • 17.-25.Jún 2020

PROGRAM:


1. deň:
Zraz na letisku alebo transfer na letisko do Budapešti (za príplatok). Odlet do Kutaisi (Gruzínsko).


2. deň:
Z letiska v Kutaisi budeme pokračovať mikrobusmi do mesta Kutaisi a po prestávke na raňajky a zmeny valút pôjdeme do významného vysokohorského strediska Veľkého Kaukazu Mestia so zastávkou na fotografovanie pri najväčšej umelej vodnej nádrži Gruzínska Jvari. Ešte pred príchodom do Mestie a v prípade dobrého počasia, sa vyvezieme lanovkou pred mestom na vrcholovú stanicu s panoramatickým výhľadom na päťtisícovky Veľkého Kaukazu. Nocľah v hoteli v Mestii.


3. deň:
Po raňajkách nás budú čakať pred hotelom terénne autá, ktoré nás vyvezú do Ushguli (najvyššie položenej permanentne osídlenej obce celej Európy). Obec je symbolom Svanetie, oblasti ležiacej vysoko v horách. Krátke túry v okolí smerom k najvyššej hore Gruzínska Shkhara (5 193 m.n.m.). Nocľah v hoteli v Mestii.


4. deň:
Po raňajkách odchod do Kutaisi, kde navštívime katedrálu Bagrati. Po obednajšej prestávke odchod do Akhaltsikhe. Prechod cez Borjomi, najslávnejšie kúpeľné mesto Gruzínska. V Akhaltsikhe zastávka pri pevnosti Rabati. Nocľah.


5. deň:
Po raňajkách navštívime skalné mesto Vardzia, ležiace v doline rieky Mtkvari. Rozsiahly komplex skalného mesta leží v nadmorskej výške 1 300 m.n.m. Po jeho prehliadke cesta cez regióny Malého Kaukazu do hlavného mesta Tbilisi. Po ceste zastávka v meste Gori, rodiska Stalina s múzeom. Nocľah.

6. deň:
Po raňajkách odchod cez stepné oblasti do kláštorného komplexu vytesaného do skaly David Gareji na hraniciach s Azerbajdžanom. Po jeho prehliadke obedňajšia prestávka v dedinke Udabno. Popoludní príchod do Tbilisi, prehliadka mesta, osobné voľno. Nocľah v hoteli v Tbilisi.


7. deň:
Po raňajkách odchod do horského mestečka Stepantsminda a džípmi ku Kostolu svätej trojice Gergeti na úpätí najvýznamnejšej hory gruzíncov – Kazbek (5033m), s dych-berúcou panorámou. Cestou zastávka v niekdajšom hlavnom meste gruzíncov – Mtstheka a kostolík Jvari, ďalej po ceste pevnosť Ananuri, prechod cez horské stredisko Gudauri a zastávka pri pamätníku Rusko-Gruzínskeho zmierenia s nádherným výhľadom. Večer návrat do hotela pri Tbilisi, nocľah.


8. deň:
Po raňajkách cesta do letoviska Batumi. Po ceste zastávka v skalnom meste Uplistsikhe. V Batumi po príchode do večera kúpanie v mori, osobné voľno. Vo večerných hodinách odchod na letisko v Kutaisi.


9. deň:
Odlet z letiska v Kutaisi v skorých ranných hodinách. Po prílete do Budapešti je možnosť transferu na Slovensko (za príplatok).


Zmena programu vyhradená! Cena leteniek sa v priebehu roka mení.


Cena zahŕňa:
leteckú dopravu na pravidelnej linke Budapešť – Kutaisi a späť (už aj s letiskovými poplatkami), 6x hotelové ubytovanie, 6x raňajky, transfery minibusom v Gruzínsku, insolventnosť, odvod DPH, sprievodca CK Galeb


Cena nezahŕňa:
terénne vozidlá a fakultatívne vstupy (cca 50 EUR – 150 GEL, vyberá sprievodca po prílete a zmene valút), príplatok za jednolôžkovú izbu +280€, komplexné cestovné poistenie Union 2€/os./deň., dobrovoľná finančná odmena vodičovi v Gruzínsku. Podľa záujmu je možný transfer na letisko a z letiska v Budapešťi.

MAPA

NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ

* - povinné položky

Objednávateľ:

*Meno a Priezvisko

*E-Mail

Rodné číslo bez lomítka

Názov zájazdu

Adresa, PSČ, Mesto

Telefón/Mobil1. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

2. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

3. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

4. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

Rodne číslo

Adresa, PSČ, Mesto

poznámky

*Poistenie účastníkov zájazdu +2,0€ osoba / deň (nutné vyplniť rodné čísla !!! )Súhlasím so spracovaním osobných údajov