PONUKA

☎ ++421 (0)45 / 672 5953

galeb@galeb.sk

Apartmány Bajondilo *** / Torremolinos

236 €

Apartmány Bajondilo *** / Torremolinos / Španielsko

CENY A DOSTUPNOSŤ
POPIS STREDISKA


Najživšie a najľudnatejšie letovisko sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Malagy. Toto moderné letovisko disponuje nespočetným množstvom hotelov, nákupných ulíc, kaviarní, reštaurácií a barov. Celým Torremolinosom sa tiahne pobrežná promenáda, ktorá oddeľuje pláž od mesta. Známa je rybárska štvrť La Carihuela, kde môžete v miestnych reštauráciách ochutnať najrôznejšie pokrmy z morských plodov a rýb, či nakúpiť najrôznejšie suveníry. Modernejšia časť „Torre“ je naopak povestná rušným nočným životom, diskotékami a barmi. Pláže v Torremolinos poskytujú širokú ponuku vodných športov. Na okraji letoviska sa nachádza najväčší vodný park celej oblasti – „Aqualand“ s najrôznejšími šmykľavkami, tobogánmi a bazénmi, reštauráciami a barmi, obchodmi so suvenírmi, ktoré ponúkajú príjemne strávený deň všetkým generáciám.


POLOHA


Hotelový komplex Torremolinos sa nachádza v prvej línii od mora na pobreží Costa del Sol. Apartmány Bajondillo majú 650 izieb .Všetky apartmány majú výhľad na more. Z apartmánov Bajondillo prejdete na prímorskú promenádu (Paseo Marítimo), ktorá pretína celé pobrežie Torremolinos a po niekoľkých krokoch sa už môžete dotýkať kryštálovo modrej vody Stredozemného mora. Upratovanie pláže je jedným zo základov celého úspechu a spokojnosti klientov. Recepcia je k dispozícii 24 hodín denne. Vonkajší bazén s barom je umiestnený v záhradách, ktoré sa nachádzajú okolo budov hotelového komplexu.


UBYTOVANIE


V apartmánoch 1/2 a 1/4 s možnosťou prístelky s kúpeľňou a WC. Každý z apartmánov je vybavený malou kuchyňou s chladničkou a základným kuchynským riadom. Postele môžu byť individuálne alebo manželské. Na jednej strane sú kreslá, ktoré tvoria dojem oddelenej miestnosti a na druhej strane stôl so stoličkami, ktoré slúžia ako pohodlná jedáleň. Všetky terasy sú vybavené terasovým nábytkom. Ako doplňujúce služby majú všetky apartmány Bajondillo samostatnú klimatizáciu, centrálne kúrenie, televíziu so satelitom a prístupom na zahraničné kanály, priamu telefónnu linku, bezpečnostný trezor (za príplatok) Upratovanie je každý deň (okrem nedele). Každý deň sa tiež menia uteráky a dvakrát do týždňa posteľnú bielizeň. Detské postieľky, sú na vyžiadanie zdarma.


STRAVOVANIE


Cena je bez stravy, možnosť zakúpiť raňajky – bohatý bufet s raňajkami od 8:00 hod. do 11:00 hod. Ihneď po raňajkách ponúka hotel bohatý jedálniček so sendvičmi, rozmanitými jedlami, polievkou a denným menu hotových jedál. Kaviareň – americký bar sa otvára po zotmení.


ŠPORT a PLÁŽ


Počas letnej sezóny ponúka hotel popoludňajší zábavný program pre deti. Nachádza sa tu detský kútik s rôznymi hracími atrakciami, s ktorými sa môžu deti aktívne vyhrať. Ležadlá sú pri bazéne / 3€ / deň / a na pláži, kaderníctvo, knižnica, prístup k internetu a lekárska starostlivosť . Každý večer sa tu konajú zábavné predstavenia naživo, tanečné vystúpenia flamenga, hudobné koncerty a mnoho ďalších zábavných akcií. Recepcia ponúka informácie o kultúrnych a zábavných akciách, ktoré sa usporadúvajú aj v neďalekom okolí.MAPA


NEZÁVAZNE OBJEDNAŤ


* - povinné položky

Objednávateľ:

*Meno a Priezvisko

*E-Mail

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

Telefón/Mobil

*Názov Hotela / Apartmánu

Termín

Poistenie

Doprava1. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

2. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

3. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

4. Spolucestujúci:

Meno a Priezvisko

*Rod.č. alebo dat. narodenia

Adresa, PSČ, Mesto

poznámky

Súhlasím so spracovaním osobných údajov